Cennik instalacji elektrycznej z materiałem:

 • 1 punkt instalacji elektrycznej: 65-70 zł.
 • montaż tablicy bezpiecznikowej : 200-500 zł/1szt.
 • montaż zabezpieczeń w tablicy bezpiecznikowej: 17 zł/1 moduł.

Cennik instalacji odgromowej (materiał + robocizna):

 • Wariant 1: uchwyty z blachy ocynkowanej malowane w kolorze dachu (lub innym), drut odgromowy aluminiowy AlMgSi – 27 zł/1mb liczony po długości drutu.
 • Wariant 2: uchwyty z blachy nierdzewnej malowane w kolorze dachu (lub innym), drut odgromowy aluminiowy AlMgSi – 33 zł/1mb liczony po długości drutu.
 • Wykonanie uziemienia do instalacji odgromowej: 200-300 zł/1 zwód.

Szczegółowy opis poszczególnych elementów instalacji:

1 punkt elektryczny to: gniazdo 230V, punkt świetlny, wypust alarmu, telefonu, internetu, domofonu, przewodów sterujących (skrętka UTP – nie ekranowana), sterowania pieca C.O., przewód ochronny do wanien, pryszniców, pieców C.O., zasilanie każdej rolety, sterowanie każdej rolety, listwy do przeprowadzenia przewodów do telewizorów, przewody do wyłączników po przekaźnikach bistabilnych, lampy po przekaźnikach bistabilnych.

1,5 punktu elektrycznego to: lampa na wyłączniku schodowym.

2 punkty elektryczne to: lampa na wyłączniku krzyżowym, gniazdo 3 – faz. (do 10mb), gniazdo TV (2 kable TV Sat + kabel teleinformatyczny) ułożone w peszlu (do 10mb), zasilanie poszczególnych tablic bezpiecznikowych z tablicy głównej (do 10mb).

Powyższa cena obejmuje instalację elektryczną wykonywaną przewodami typu Ydyp przymocowanymi do ściany za pomocą uchwytów kablowych w warstwie tynku.
Wykonujemy także instalacje elektryczne układane np. w peszlu lub korytkach kablowych – cena do uzgodnienia indywidualnie.

Montaż tablicy bezpiecznikowej obejmuje wykucie oraz obsadzenie tablicy bezpiecznikowej oraz wprowadzenie kabli zasilających poszczególne obwody a także przygotowanie przepustów do wprowadzenia kabla zasilającego zalicznikowego oraz wyprowadzenie przewodów domofonowych, zasilających bramę wjazdową, oświetlenie zewnętrzne itp.

Montaż zabezpieczeń w tablicy bezpiecznikowej następuje po tynku i w tym czasie zakłada się także kostki na końcówkach kabli, odkrywa ewentualnie zatynkowane puszki instalacyjne (gniazd, wyłączników, itp.) a następnie sprawdza się poprawność działania instalacji elektrycznej.

Jak wygląda współpraca z nami?

 • Jeśli Państwo zapoznali się z naszą ofertą i wstępnie chcecie powierzyć nam wykonanie instalacji elektrycznej lub macie dodatkowe pytania prosimy o kontakt i ewentualne umówienie się na spotkanie.
 • Na spotkaniu omawiamy wstępnie zakres prac. To spotkanie nic Państwa nie kosztuje nawet jeśli nie dojdziemy do porozumienia.
 • Jeżeli Państwo zdecydują się na współpracę z nami spotykamy się kolejny raz. Wtedy precyzują Państwo swoje wymagania co do instalacji w poszczególnych pomieszczeniach: rozmieszczenie punków, funkcjonalność, ergonomię oraz inne ważne dla Państwa elementy. My ze swojej strony, na każdym etapie realizacji, staramy się doradzać optymalne rozwiązania, z których, między innymi, zadowoleni są nasi dotychczasowi klienci. Zwykle zdarza się tak, że potrzebne są kolejne spotkania, na których dopracowujemy szczegóły.
 • Następnym elementem jest przystąpienie do realizacji, czyli ułożenia przewodów pod tynk – tyczy się ty wszystkich instalacji (oświetlenia, gniazd, domofonowej, internetowej, telewizyjnej, alarmowej itd.), obsadzenia puszek instalacyjnych, zostaje także obsadzona tablica bezpiecznikowa z przepustami. Instalacja jest połączona i puszki instalacyjne zabezpieczone do tynkowania. Następnie zostają zrobione zdjęcia instalacji oraz przekazane na płycie CD Inwestorowi.
 • Po tynku zostają odkryte wszystkie punkty elektryczne i założone na nich kostki łączeniowe oraz zamontowane zabezpieczenia w tablicy bezpiecznikowej. Następnie w obecności Inwestora następuje sprawdzenie poprawności działania instalacji elektrycznej. Od tego momentu uzyskują Państwo pięcioletnią gwarancję na instalację elektryczną.
 • Oprócz ww. zakresu prac wykonujemy także przyłącza od szafki licznikowej do tablicy głównej w budynku, wszelkie instalacje na zewnątrz obiektu, montujemy osprzęt elektryczny (gniazda, wyłączniki itp.), urządzenia alarmowe, domofonowe, itp.

Zapraszamy do współpracy.